Radyo Birzamanlar karışık müzik yayınları yapan frekansı bulunmayan internet üzerinden yayın yapan bir radyodur. Radyo bir zamanlar internet üzerinden canlı online dinleyebileceğiniz bir internet sitesidir. Radyonun geçmiş olarak 2007 yılında kurulmasını öz önüne alırsak tecrübeli bir kadro ile kesintisiz olarak yayın hayatına devam eden  internet radyoculugunda  başarı sağlamış güzel bir radyodur.

birzamanlar fm

 

Radyo Birzamanlar da önceden hem müzik dinlenirken hemde sohbet ortamı bulunmaktaydı ama 2009 yılında sohbt olayı tamamen kaldırılarak sadece radyo olayına ağırlık göstermiş, sohbetten gelen sözlü ve yazılı saldırılarıda engellemiş bulunmaktadır.  Radyo iki kardeşin Ankara’da bu internet radyosunu kurmasıyla başlamış hala sizin isteklerinize ve sevdiğiniz müzikleri yayınlayarak yayın hayatına devam etmektedir.

Her türlü parça isteklerinizi sitelerimiz de bulunan iletişim panelinden veya This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. mail adresimizden bizlere bildirebilirsiniz.